Vizyon - Misyon

MİSYONUMUZ

 

Sürekli iyileşmek hedefi çerçevesinde mesleğimizle ilgili en son teknoloji ve gelişmeleri hastalarımızın hizmetine sunmak, koruyucu hekimliği ön planda tutarak teşhis ve tedavi hizmetlerinin tümünü merkezimizde vermek, hasta haklarını da gözeterek hastalarımıza gerek fiziki gerekse yaklaşım olarak sıcak bir ortam sunarak memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak.

Bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak, gelecekte olması muhtemel değişimleri görüp; kurum ve personelin adaptasyonunu sağlayarak ve geleceğe yönelik stratejiler geliştirerek rekabet gücünü artırmak, toplumun beklentilerine cevap verecek, memnuniyetlerini en üst düzeye taşıyacak nitelikli hizmetin sunumunu sağlamaktır.

 

VİZYONUMUZ

 

21.Yüzyıl Türkiye'sine yakışır şekilde mesleki her hizmetin hastalarımıza en ideal şekilde verildiği, temel insan haklarına ve hasta haklarına hassasiyet gösterilen bir kurum olmak. Tüm hastalarımızın kendilerini özel ve önemli hissetmesini sağlamak. Örnek alan değil örnek alınan bir sağlık kuruluşu olmak.

 

 


Mesai Saatleri

Mesai Saatlerimiz Hafta İçi 08:00 ile 17:00 arasındadır.

 

Poliklinik Çalışma Saatlerimiz 08:00-12:00 , 13:00-16:30 saatleri arasındadır.

 

Mesai Dışı Çalışma Hafta İçi Pazartesi-Çarşamba 17:00-18:30 saatlari arasında yapılmaktadır.

 

Kurumumuzda 30 KASIM 2015 Tarihinden itibaren  Hafta içi 17:00-24:00 saatleri arasında  nöbet hizmeti verilmeye başlanmıştır.